Oferta

Analiza składu ciała
Chcesz poznać skład swojego ciała? Dzięki specjalistycznemu analizatorowi składu ciała marki InBody dowiesz się ile w Twoim organizmie znajduje się wody, tkanki tłuszczowej czy też uzyskasz wiedzę na temat masy Twoich mięśni szkieletowych.
Konsultacja żywieniowo-zdrowotna
Podczas konsultacji analizuję Twój dotychczasowy sposób odżywiania, rozmawiamy o ewentualnych błędach i problemach zdrowotnych. Rozpoczynam edukację żywieniową i ustalamy zakres oraz przebieg współpracy. Wykonana zostanie również analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników.
Spersonalizowany jadłospis
Dzięki informacjom uzyskanym w czasie konsultacji żywieniowo-zdrowotnej opracowuję jadłospis. Zawsze jest tworzony indywidualnie, dostosowany do Twoich potrzeb, stanu zdrowia, trybu życia i preferencji. Moim celem jest udowodnienie, że dieta nie musi kojarzyć się z przykrym obowiązkiem i bezsmakowym jedzeniem. Można jeść zarówno zdrowo, jak i smacznie, a przygotowywanie posiłków nie musi oznaczać spędzenia całych dni w kuchni.
Trening personalny
Trening jest w pełni dostosowany do Twoich możliwości oraz potrzeb. Skupimy się na ćwiczeniach wielostawowych, angażujących wiele grup mięśniowych Twego ciała. Poprawimy Twoją wytrzymałość, koordynację oraz Twoje samopoczucie.
Wszystkie usługi dostępne są w ofercie indywidualnej oraz dla dwóch osób. Jeśli chcesz zacząć zmieniać swój styl życia z drugą połówką albo przyjacielem, to jest opcja dla Ciebie.